آموزش بستن مو
1394/10/10-3:32:6
گروه : مقالات آموزشی

روش بستن مو برای مراسم عروسی

اگر شما هم از مدل های تکراری آرایش و بستن موهای خود خسته شده اید!؟ اگر می خواهید در یک مهمانی بخصوص جشن عروسی، آن هم زمانی که جز مهمانان اصلی مراسم به حساب می آیید، کاملا بدرخشید!؟ اگر سرتان درد می کند برای اینکه تمام رسومات را بر هم بزنید؟! یا هر دلیل دیگری دارید یا کلا به آرایش مو علاقه دارید، پس حتما این مقاله را دنبال کنید.

کاری که قصد دارم به شما هم یاد دهم این است که، بدون اینکه زحمت رفتن به سالن و آرایشگاه را کشیده و کلی هم پول خرج کنید، موهای خود را به بهترین راه ممکن آرایش کنید. مهم نیست که در چه سطحی می توانید کار کنید؛ فقط کافی است بتوانید از اتوی مو استفاده کنید و بلد باشید لوازم جانبی آن را برای حالت دادن به موها وصل کنید و یا اینکه حداقل بابلیستان را وصل کنید. خواهید دید که چقدر راحت مدل موی خیلی شیکی خواهید داشت. راحترین لباستان را بپوشید و آماده کار شوید.

مدل پیشرفته: تجملی و فر

 1. از موهای جلوی خود، بخشی حدود 1.5 تا 2 اینچ (حدودا 3 تا 5 سانتی متر) را براشته و اسپری نگهدارنده بزنید. (مانند تافت).
 2. حالا همین قسمت را به همان اندازه که ترجیح می دهید فر شود، خم کنید. بعد اتوی مو را برداشته و روی آن نگهدارید. درست مانند شکل.
 3. بعد از این کار اتو را بردارید و با استفاده از یک پین مناسب، مانند شکل، این قسمت را به موهای خود وصل کنید.
 4. حالا همه موهای خود را به همین ترتیبت تقسیم کرده، با اتوی مو فر کنید و بعد با پین ببندید. برای اینکه مدت بیشتری دوام داشته باشد، حدود نیم ساعت آنها را نگهدارید.
 5. حالا می توانید پین ها را نیز بردارید.
 1. انگشتتان را در میان حلقه گذاشته تا هم موهای خود را نرم کنید و هم شکل حلقه به آن بدهید.
  1. حالا تاج موهای خود را از پشت شانه کنید.
  2. فقط بالای موهای خود را با شانه نرم کنید، بدون اینکه قسمتهای فر شده را خراب کنید.
  3. دو طرف موهای خود را کنار زده و از پشت سر با موهای خود یک تاج برآمده و با شکوه درست کنید، بعد با یک گیره این قسمت را نیز محکم کنید.
  4. حالا از دو طرف موهای خود، دو رشته باریک را برداشته، هر یک را به دور خود بپیچید و به پشت سر برده و با گیره ببندید.
  5. برای پایان کار، انتهای موهای خود را که از پشت بسته اید، برداشته و یک حلقه کوچک با آن درست کنید و آن را نیز با گیره ببندید.
  6. زمانی که به اندازه کافی حلقه درست کردید که بتوانند روی گیره ها را از پشت سر خوب بپوشانند، با استفاده از اسپری موی مورد علاقه خود، خیلی سریع روی موهایتان را اسپری بگیرید.
  7. این تصویر همه جزییات مربوط به کار را نشان می دهد. به علاوه مراحلی که برای خم کردن و فر کردن موهای خود نیاز داشتید را نیز می توانید در تصویرها ببینید. به هر حال این مدل مو یکی از فانتزی ترین مدل موهایی است که برای مراسم رسمی مانند عروسی خیلی مناسب است. اگر روی کت و دامن های کوتاه هم این مدل مو را داشته باشید، که فوق العده جذاب و شیک خواهید بود.

سالن آرایش و زیبایی هلیماه

 | 

آدرس سالن آرایش و زیبایی هلیماه

پیوندها